.

За въпроси и заявки
0897617762

Сортиране

Категории

Марки

Вид

Ценови диапазон

Мрежови продукти

FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile
832,20 лв.
Мрежова Карта INTEL Gigabit CT (Ethernet, 10/100/1000Base-T)
Intel is the world leader in the field of computer engineering, computer innovations, development of software and ...
70,08 лв.
Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet
Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet
893,24 лв.
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G
844,72 лв.
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit
751,04 лв.
Dell Networking X1018 Smart Web Managed Switch, 16x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports
Dell Networking X1018 Smart Web Managed Switch, 16x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports
699,98 лв.
Dahua IP camera 2MPix, Water-proof, Day&Night, 2.7" CMOS, 1920x1080 Effective Pixels, 25fps@720P, Focal Length 3.6mm, 0.1Lux/F2,1, 0Lux IR on, outdoor installation, 5.5W
Dahua IP camera 2MPix, Water-proof, Day&Night, 2.7" CMOS, 1920x1080 Effective Pixels, 25fps@720P, Focal Length ...
187,70 лв.
Dahua IP camera 1.3MPix, Water-proof, Day&Night, 1/3" CMOS, 1280×960 Effective Pixels, 25/30fps@720P, Focal Length 2.8mm, 0.5Lux/F2.5, 0Lux IR on, IP67, PoE, Outdoor installation
Dahua IP camera 1.3MPix, Water-proof, Day&Night, 1/3" CMOS, 1280×960 Effective Pixels, 25/30fps@720P, Focal Length ...
115,00 лв.
Dahua IP camera 3MPix , Water-proof, Day&Night, 1/3" CMOS, 2048×1536 Effective Pixels, 25fps@1080P, Focal Length 3.6mm, 0.045Lux/F2,1, 0Lux IR on, outdoor installation
Dahua IP camera 3MPix , Water-proof, Day&Night, 1/3" CMOS, 2048×1536 Effective Pixels, 25fps@1080P, Focal Length ...
185,41 лв.
Dahua IP camera 1.3MPix , Water-proof, Day&Night, 1/3" CMOS, 1280x960 Effective Pixels, 25fps@720P, Focal Length 3.6mm, 0.08Lux/F2,1, 0Lux IR on, outdoor installation
Dahua IP camera 1.3MPix , Water-proof, Day&Night, 1/3" CMOS, 1280x960 Effective Pixels, 25fps@720P, Focal Length ...
115,73 лв.
Dahua HD-CVI camera 2MPix , Water-proof, Day&Night, 1/2.7" CMOS, 1920×1080 Effective Pixels, 30fps@1080P, Focal Length 3.6 mm, 0.02Lux/F2.0, 0Lux IR on, IP67, outdoor installation.
Dahua HD-CVI camera 2MPix , Water-proof, Day&Night, 1/2.7" CMOS, 1920×1080 Effective Pixels, 30fps@1080P, Focal ...
77,44 лв.
Speedlink SNAPPY USB Hub, 4-Port, USB 3.0, Passive,Integrated USB cable (20cm), data transfer speeds of up to 5Gbit/s (SuperSpeed USB), Max output current: 0.9A, Black
Speedlink SNAPPY USB Hub, 4-Port, USB 3.0, Passive,Integrated USB cable (20cm), data transfer speeds of up to ...
41,89 лв.
Speedlink BARRAS Supreme USB Hub - Sound Card Combination,Passive USB hub with integrated sound card,3 × USB 2.0 ports,data transfer at up to 480Mbit/s, silver
Speedlink BARRAS Supreme USB Hub - Sound Card Combination,Passive USB hub with integrated sound card,3 × USB 2.0 ...
31,88 лв.
Speedlink SNAPPY USB Hub, 4-Port, USB 2.0, Active with power supply, Max output current: 2A, data transfer speeds of up to 480Mbit/s (Hi-Speed USB), Black
Speedlink SNAPPY USB Hub, 4-Port, USB 2.0, Active with power supply, Max output current: 2A, data transfer speeds of ...
39,89 лв.
Speedlink SNAPPY USB Hub, 4-Port, USB 2.0, Passive, Integrated USB cable (20cm), data transfer speeds of up to 480Mbit/s (Hi-Speed USB), Max output current: 0.5A, Black
Speedlink SNAPPY USB Hub, 4-Port, USB 2.0, Passive, Integrated USB cable (20cm), data transfer speeds of up to ...
24,90 лв.

Мрежови продукти

Сравнение на продукти
Powered by Cloudcart

ENTER Computers използва „Бисквитки“ Научете повече за нашата политика за поверителност и нашата политика за Бисквитки